Realizační tým

• Hudba / Hudební aranžmá / Hudební nastudování / Dirigent

Vojtěch Adamčík
Dvacetiletý českobudějovický hudební skladatel a pianista, student místní Konzervatoře a absolvent Gymnázia J. V. Jirsíka. Autor oceněných muzikálů Úděl osudu (2014) a Cyrano (2016). Obě jeho muzikálová díla zaznamenala velkýdivácký úspěch, vidělo je více než 10 000 lidí. V roce 2016 napsal hudbu pro nejmasovější českobudějovickouadventní akci pořádanou na Náměstí Přemysla Otakara II. – Přílet anděla. Dále se věnuje pedagogické činnostiv Centru volného času a vzdělávání Universum v Kostce. Od dubna 2017 úzce spolupracuje s Ateliérem 3DJihočeského divadla, kde usedl do poroty veřejné pěvecké soutěže „Muzikál je, když…“. Zaslaná pošta(2018) je jeho třetím takto rozsáhlým dílem.

• Texty písní

Jan Batysta
Jan je jednadvacetiletý student Českého vysokého učení technického v Praze. Momentálně pracuje na textech písní druhého muzikálus V. Adamčíkem. V prvotině Úděl osudu (2014) se podílel kromě písňových textů také na scénáři a zahrálsi i jednu z vedlejších rolí. Za tento počin dostal i ocenění – čestné uznání za libreto na přehlídceamatérských hudebních divadel Voskovcova Sázava 2014. Absolvoval českobudějovické Gymnázium J.V.Jirsíka a také ZUŠ v oboru hra na klarinet, dále také hraje na saxofon a kytaru. Kromě slov k písnímnapíše sem tam i nějakou báseň, zatím do šuplíku.


• Scénář / Dramaturgie / Režie

Jiří Untermüller
Od začátku své divadelní kariéry se věnuje vedle herectví i řadě dalších divadelních profesí. Má na svém kontě k šedesátcerežií včetně muzikálů a hudebně dramatických děl. Do roku 1998 prošel jako herec a režisér několik angažmá(Karlovy Vary, Ústí nad Labem, Pardubice, Liberec), režíroval též pohostinsky (Hradec Králové, Kolín,Příbram), v Praze působil v Divadle v Řeznické a v Divadle u Hasičů. Od konce sedmdesátých let se věnujetéž psaní scénářů a her. K některým inscenacím složil také hudbu. Muzikálu se začal naplno věnovat vroce 1998, kdy odešel do pražských muzikálových produkcí (1998 Evita, 2001 Romeo a Julie) a v roce 2003začala jeho spolupráce s muzikálovým souborem divadla v Plzni. V tomto divadle nastudoval přes třicetmuzikálových rolí. Například Sancho Panza (Muž z kraje La Mancha, 2005), Cosmo Braun (Zpívání v dešti,2006), Šér Chán (Kniha džungle, 2007), Král Artuš (Monty Python’s Spamalot, 2010), Arnošt z Pardubic(Noc na Karlštejně, 2011), Lawrence Jameson (Dirty Rottens Scoundrells, 2012) či Max Bialystock (Producenti,2014). V souboru působil v letech 2009-14 současně jako dramaturg. Od roku 2014 působí jako herec činohryJihočeského divadla, kde kromě své herecké práce vede herecký a muzikálový kurz. V roce 2017 se staliniciátorem veřejné pěvecké soutěže „Muzikál je, když…“ v níž byl také předsedou poroty.

• Produkce

Anna Fabiánová
Dvacetiletá absolventka gymnázia J. V. Jirsíka, členka DofE, Mensy, skautská vedoucí a studentka FAMO v Písku, obor produkce.Pomocná síla, inspicientka, asistentka produkce atd., muzikálů Úděl osudu (2014) a Cyrano (2016), produkčnínově připravovaného muzikálu Zaslaná pošta.

• Scéna

Eva Drančáková & ateliér Barevný kolo
Výtvarnice, ilustrátorka, učitelka výtvarného oboru ZUŠ, edukátorka Alšovy jihočeské galerie. Pro muzikál Úděl osudu (2014)tvořila scénu a loutky, s vybranými studenty výtvarného ateliéru AJG připravuje scénu muzikálu Zaslanápošta.

• Grafika

Vít Kimr
Ač vystudovaný učitel jiného oboru, grafice a polygrafii se věnuje již 19 rokem. Od roku 2006 též jako freelancer. Působilv Praze a v jižních Čechách. Je autorem například loga největšího českého jazzového festivalu BohemiaJazz Fest. Má za sebou řadu realizovaných log a firemních identit. Pracoval pro klienty jako Pražskákonzervatoř, holding Unicorn, obchodní centrum Šestka na pražské Ruzyni, finanční, strojírenské či gastronomickéspolečnosti a další klienty. V současné době působí šestým rokem jako šéf designer ve společnosti SchwanCosmetics CR.

• Webové stránky

Vojtěch Sassmann
Dvaadvacetiletý student Fakulty informatiky Masarykovy univerzity, obor Aplikovaná informatika. Od roku 2017 pracuje pro ÚVT MU kde se podílí s organizací CESNET na vývoji systému Perun. Ve svém volném čase se také zabývá vytvářenímDvaávou webových stránek.